Hero image

O kancelarii

W ramach praktyki prawnej adwokat Klaudia Mielczarczyk prowadziła doradztwo prawne oraz reprezentowała klientów indywidualnych jak i korporacyjnych przed sądami, organami prowadzącymi postępowanie przygotowawcze oraz urzędami.

Przez wiele lat pracowała z wiodącymi Kancelariami w zakresie prawa gospodarczego, karnego oraz szeroko rozumianego prawa cywilnego.

W trakcie dotychczasowej praktyki obsługiwała m.in. przedsiębiorstwa zajmujące się m.in. najmem powierzchni komercyjnych, jak również ogólnopolskie sieci handlowe. Świadczyła także bieżącą obsługę prawną wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni oraz fundacji, począwszy od przygotowania dokumentów rejestracyjnych.

Reprezentowała klientów przed sądami w sprawach rodzinnych, m.in. o rozwód czy o ustalenie kontaktów z dzieckiem oraz karnych. Prowadziła również liczne sprawy o zapłatę, odszkodowanie, sprawy spadkowe, ochronę dóbr osobistych, związane z legalizacją pobytu cudzoziemców oraz wiele innych. Adwokat Klaudia Mielczarczyk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach prawo oraz socjologia. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.